Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
16
117
@RobertKoliński - Zastanawiam się dlaczego nic w życiu pan nie osiągnął skoro uważasz pan że wszystko zrobiłby lepiej że wszystko pan wiesz. Jesteś pan wiecznym krytykiem wszystkiego a zarazem największym nieudacznikiem w tym mieście i przegranym życiowo człowiekiem
Do moderacji
Odpowiedz
112
7
@RobertKoliński - Ja tam się cieszę, że w końcu zagospodarują dzielnicę, która od momentu zakończenia II wojny światowej w ogóle nie został zagospodarowany. Jeśli Ci się to nie podoba człowieku to nie wiem. .. Wyprowadź się na wieś.
Do moderacji
Odpowiedz
91
4
@RobertKoliński - Kotliński co ty możesz wiedzieć o ekonomii i marnowaniu pieniędzy, skoro ideą tej twojej lewicy jest życie na cudzy koszt.
Do moderacji
Odpowiedz
68
6
@RobertKoliński - Bezmyślnie to przenieśli tam ten twój czerwony domek z 12 lutego i postawili byle gdzie blokując dalsza zabudowę tej części Wyspy Spichrzow
Do moderacji
Odpowiedz
42
10
@RobertKoliński - Koński idź końska zwał, bo pi####lisz.
Do moderacji
Odpowiedz
23
8
Do moderacji
Odpowiedz
4
15
@lubie.kefir - a po co sie podpisywac ? obowiazek jakis? RODO jest
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
@RobertKoliński - Tu MPZ Wyspy: www.planowanie.umelblag.pl/files/uchwaly/133u.jpg Nawet nie chce Ci się poszukać. Ciągle pier..sz głupoty i wciskasz chamski kit
Do moderacji
Odpowiedz
16
0
Do moderacji
Odpowiedz
3
18
@RobertKoliński - Jak by "czerwone"w 1945 roku nie rozpieprzyli miasta, to nic nie trzeba by było budować od podstaw.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Do moderacji
Odpowiedz
1
12
@RobertKoliński - Zapominasz o tym, że w Polsce od wielu lat publiczne pieniądze funduje się inwestycje prywatnemu kapitałowi - tylko nie w Elblągu, który zawsze był olewany. Choćby cały PRL to była masa inwestycji, które ostatecznie zostały sprzedane prywatnym, ale mimo wszystko miasta, w których to się odbywało, stoją dzisiaj o wiele lepiej niż te nielubiane przez władze. Elbląg zdecydowanie w tym docenianym gronie nie był. Dochodzi też kwestia zabudowy starego miasta: tutaj ponownie za publiczne pieniądze i elbląskie cegły wiele miast dostało odbudowę za darmochę, podczas gdy Elbląg musi to robić prywatnie przez wiele dziesiątek lat. Teraz przynajmniej odrobinę tego dostaje E-g. Jak chcesz być takim altruistą, któremu nie podoba się publiczne rozdawnictwo to jest masa gorszych przykładów w Polsce, albo i UE - większość funduszy UE dla Polski zostało wydane na bzdury w tym kraju.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Do moderacji
Odpowiedz
1
10
@RobertKoliński - Zgodziłbym się z tobą, gdyby Elbląg był doliną krzemową i mielibyśmy pełno bogatych firm bijących się o miejsce u nas i których trzeba by temperować, ale jest zupełnie odwrotnie. A na dłuższą metę to rozwój biznesów prywatnych najbardziej napędza miasto - i tego najmocniej potrzebuje teraz Elbląg. Nie ma w tym nic złego, żeby za publiczne pieniądze zachęcać inwestorów żeby lokowali się u nas. Chyba zapominasz, że żyjemy w ustroju wolnorynkowym i to prywatny biznes zasila budżet i płaci pensje. .. i to wlaśnie dzięki niemu miasto ma kolejne pieniądze w budżecie :))Ja jestem za każdą publiczną inwestycją w Elblągu, bo jestem lokalnym patriotą i stawiam wyżej Elbląg niż pieniądze ogolnopaństwowe, a do tego doskonale wiem jak centrala traktowała Elblag przez ostatnie 75 lat. Należy się jak psu buda :)
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
@laskipaa - No tak, Elbląg mentalnie nadal w szalonych latach 90.Tu na razie jest ściernisko, ale będzie San Francisco. Nie dziwota, że króluje taki kicz.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Do moderacji
Odpowiedz
1
7
@RobertKoliński - Towarzyszu Koliński. Plan zagospodarowania dla wyspy spichrzów istnieje, to plan dla obszaru 133 uchwalony 24 września 2020 roku.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Do moderacji
Odpowiedz
1
6
@RobertKoliński - Witam towarzyszu Koliński!Ja tu w innej sprawie, czy może Mi towarzysz podać Swój adres zamieszkania w Elblągu. .. Jest taka potrzeba aby Go towarzysz podał. W niedługim czasie chcę odwiedzić g0ranicę polsko-białoruską z banerem zapewniającym gościnę w naszym mieście uchodzcom[którzy tu dotrą] i z zapewnieniem o mieszkaniu i pięciu posiłkach[w tym trzy ciepłe] i myśle że jesteś towarzyszu im to zapewnic[nie piszę o rozrywkach kulturalnych, bo wszak jesteś i piosenkarzem i pisarzem-tak wynika z Twoich hasztaków innych odniesień do rożnych stron. .]. No to szybko kolego Koliński czekam na adresik-uchodzcy już przebierają nózkami abyś ich przyjął-myślę ze taka nieduża rodzinka będziie ok-4 facetów, matka z dwójka dzieci plus ojciec. No to dawaj towarzyszu, wspieranie uchodzców to Wasz obowiązek. Z czekistowskim pozdrowieniem. .. I nie pękaj misiu bo jesteś obserwowany przez przyjaciól jak i wrogów-więc nie wymiękaj ziom, tylko szybko adresik a za dwa dni bedziesz szczęsliwym posiadaczem rodzinki z afganistanu lub innej syrii. .
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
@RobertKoliński - Tak dla przypomnienia towarzyszu Koliński ja mam czas i sobie poobserwuję. Wasze smieszne wypociny, ale piszcie, piszcie, towarzysze w Moskwie lubią czytać.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
@RobertKoliński - Oj Robusiu ukochany, Ty zostaniesz wnet poeta, podejdz blizej tu do bramy, rzucim w gore ta moneta, kto miliony chetnie zgarnia?to pytanie jest od ludu, Ty czy ja, czy Twoja Psiarnia? milionerem ja nie budu, Budziesz krasny czasem Wania, w Polsze w nowej wremieni, Ty burzujom sie nie klaniasz, ,Ty z tej Polszy uchadi. .. .. .. .Konsomolec
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@RobertKoliński - Milcz psie
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@RobertKoliński - Z publicznego, nie z twojego ty podatków nie płacisz.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
@RobertKoliński - Naprawdę uważasz że każdy lewacki idiota który się podpisuję pod swoimi wypocinami musi być dla wszystkich wyjątkowy? Swojego czasu na ul Leśmiana nie byłeś taki hardy przed zwykłymi małolatami którzy ciągle cię opluwali
Do moderacji
Odpowiedz
0
0