UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@laskipaa - No tak, Elbląg mentalnie nadal w szalonych latach 90.Tu na razie jest ściernisko, ale będzie San Francisco. Nie dziwota, że króluje taki kicz.


Anuluj