UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@laskipaa - No tak, Elbląg mentalnie nadal w szalonych latach 90.Tu na razie jest ściernisko, ale będzie San Francisco. Nie dziwota, że króluje taki kicz.
@laskipaa - No tak, Elbląg mentalnie nadal w szalonych latach 90.Tu na razie jest ściernisko, ale będzie San Francisco. Nie dziwota, że króluje taki kicz.