UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Głupota, projekt wyłącznie wyborczy, bezmyślne marnowanie pieniędzy publicznych oraz dokładanie po raz kolejny złodziejskim kapitaluchom z naszych kieszeni. Wszystko w dodatku bez jakiegokolwiek planu, bo przecież miejski plan zagospodarowania terenu Wyspy Spichrzów nigdy, pomimo chyba ze 20-letnich już "dyskusji", w elbląskim ratuszu nie powstał. Żal. pl #TaxTheRich 🚩
RobertKoliński