UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@towarzysz Jasiński - Najpierw musielibyście się tu przedstawić pełnym nazwiskiem oraz wkleić zdjęcie swej reakcyjnej gęby, żebym się upewnił, żeście zwykłem trollem, a może i jakim trollem-faszystą nie są. Po wtóre zaś, musielibyście do tego jeszcze grzecznie mnie poprosić, iż ja byle komu adresu nie użyczam, zaś na rozkazy a połajanki byle cembała z internetu, to jakoś tak reaguję, że ić stont; #RefugeesWelcome 🚩

RobertKoliński

Anuluj