UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale dlaczego prywaciarzom akurat chcecie z publicznego "odbudowywać"? - pytanie takie oto jest od ludu, któren z Tarczy Antykryzysowej milionów żadnych był nie wzion. [Za hajsy wasze, w gardziele Nasze!] 🚩

RobertKoliński

Anuluj