UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@RobertKoliński - Zgodziłbym się z tobą, gdyby Elbląg był doliną krzemową i mielibyśmy pełno bogatych firm bijących się o miejsce u nas i których trzeba by temperować, ale jest zupełnie odwrotnie. A na dłuższą metę to rozwój biznesów prywatnych najbardziej napędza miasto - i tego najmocniej potrzebuje teraz Elbląg. Nie ma w tym nic złego, żeby za publiczne pieniądze zachęcać inwestorów żeby lokowali się u nas. Chyba zapominasz, że żyjemy w ustroju wolnorynkowym i to prywatny biznes zasila budżet i płaci pensje. .. i to wlaśnie dzięki niemu miasto ma kolejne pieniądze w budżecie :))Ja jestem za każdą publiczną inwestycją w Elblągu, bo jestem lokalnym patriotą i stawiam wyżej Elbląg niż pieniądze ogolnopaństwowe, a do tego doskonale wiem jak centrala traktowała Elblag przez ostatnie 75 lat. Należy się jak psu buda :)
laskipaa