UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Tak dla przypomnienia towarzyszu Koliński ja mam czas i sobie poobserwuję. Wasze smieszne wypociny, ale piszcie, piszcie, towarzysze w Moskwie lubią czytać.

towarzysz Jasiński

Anuluj