UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Tak dla przypomnienia towarzyszu Koliński ja mam czas i sobie poobserwuję. Wasze smieszne wypociny, ale piszcie, piszcie, towarzysze w Moskwie lubią czytać.
towarzysz Jasiński
@RobertKoliński - Tak dla przypomnienia towarzyszu Koliński ja mam czas i sobie poobserwuję. Wasze smieszne wypociny, ale piszcie, piszcie, towarzysze w Moskwie lubią czytać.
towarzysz Jasiński