UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Zastanawiam się dlaczego nic w życiu pan nie osiągnął skoro uważasz pan że wszystko zrobiłby lepiej że wszystko pan wiesz. Jesteś pan wiecznym krytykiem wszystkiego a zarazem największym nieudacznikiem w tym mieście i przegranym życiowo człowiekiem