UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Zastanawiam się dlaczego nic w życiu pan nie osiągnął skoro uważasz pan że wszystko zrobiłby lepiej że wszystko pan wiesz. Jesteś pan wiecznym krytykiem wszystkiego a zarazem największym nieudacznikiem w tym mieście i przegranym życiowo człowiekiem


Anuluj