UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Głupota, projekt wyłącznie wyborczy, bezmyślne marnowanie pieniędzy publicznych oraz dokładanie po raz kolejny złodziejskim kapitaluchom z naszych kieszeni. Wszystko w dodatku bez jakiegokolwiek planu, bo przecież miejski plan zagospodarowania terenu Wyspy Spichrzów nigdy, pomimo chyba ze 20-letnich już "dyskusji", w elbląskim ratuszu nie powstał. Żal. pl #TaxTheRich 🚩

RobertKoliński

Anuluj