UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@laskipaa - Człowieniu najszanowniejszy, ależ ja nie mam nic przeciwko inwestycjom publicznym ku pożytkowi powszechnemu, wręcz przeciwnie, aktywnie do takich zachęcam:)Co mi się nie podoba, to fundowanie łupieżczemu prywaciarstwu kolejnych bonusów z kieszeni podatnika (patrz: Tarcza Antykryzysowa - ponad już 212 mld zł, i rośnie. .. )oraz kłamliwa narracja ratusza i reżimu w tej sprawie. [Ale przede wszystkiem, to mają załgańce i szuje POdstępne a neoliberalne przyznać publicznie, że KOCHANY SOCJALIZM ORAZ TOW. MARKS i JEGO MAFIA SĄ NAJLEPSI!, iż właśnie po raz kolejny uratowali w kryzysie świat:), to może im wtedy choć trochę, zakłamańcom plującym bezmyślnie na najlepszy z dotychczas wymyślonych przez człowieka dla człowieka systemów odpuszczę:)] #TaxTheRich! ✊🚩 #Socjalizm #Równość #RiGCz! ✊🚩
RobertKoliński