UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@laskipaa - Jakim "wolnorynkowym", skoro ŻERUJECIE przecież NA PAŃSTWOWYM i PUBLICZNYM, KOMUCHY!!1 xD Przyznajcie po ludzku i wprost, że jesteście hiPOkrytami, którzy lubią rabować prostaczków, bo uważają się za lepszy sort, iż mają POjemniejsze kieszenie i przepastniejsze KOnta, a wtedy uznam, że przynajmniej ucziwie chcecie POdatnika orżnąć a okradać, i nie będę bardzo marudził; do dzieła:)#SocRev 🚩 #TaxTheRich

RobertKoliński

Anuluj