UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Ja tam się cieszę, że w końcu zagospodarują dzielnicę, która od momentu zakończenia II wojny światowej w ogóle nie został zagospodarowany. Jeśli Ci się to nie podoba człowieku to nie wiem. .. Wyprowadź się na wieś.


Anuluj