UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Ja tam się cieszę, że w końcu zagospodarują dzielnicę, która od momentu zakończenia II wojny światowej w ogóle nie został zagospodarowany. Jeśli Ci się to nie podoba człowieku to nie wiem. .. Wyprowadź się na wieś.