UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@RobertKoliński - Zapominasz o tym, że w Polsce od wielu lat publiczne pieniądze funduje się inwestycje prywatnemu kapitałowi - tylko nie w Elblągu, który zawsze był olewany. Choćby cały PRL to była masa inwestycji, które ostatecznie zostały sprzedane prywatnym, ale mimo wszystko miasta, w których to się odbywało, stoją dzisiaj o wiele lepiej niż te nielubiane przez władze. Elbląg zdecydowanie w tym docenianym gronie nie był. Dochodzi też kwestia zabudowy starego miasta: tutaj ponownie za publiczne pieniądze i elbląskie cegły wiele miast dostało odbudowę za darmochę, podczas gdy Elbląg musi to robić prywatnie przez wiele dziesiątek lat. Teraz przynajmniej odrobinę tego dostaje E-g. Jak chcesz być takim altruistą, któremu nie podoba się publiczne rozdawnictwo to jest masa gorszych przykładów w Polsce, albo i UE - większość funduszy UE dla Polski zostało wydane na bzdury w tym kraju.
laskipaa