UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@laskipaa - Jakim "wolnorynkowym", skoro ŻERUJECIE przecież NA PAŃSTWOWYM i PUBLICZNYM, KOMUCHY!!1 xD Przyznajcie po ludzku i wprost, że jesteście hiPOkrytami, którzy lubią rabować prostaczków, bo uważają się za lepszy sort, iż mają POjemniejsze kieszenie i przepastniejsze KOnta, a wtedy uznam, że przynajmniej ucziwie chcecie POdatnika orżnąć a okradać, i nie będę bardzo marudził; do dzieła:)#SocRev 🚩 #TaxTheRich

RobertKoliński