UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Etam, coś mje się zdaje, że chyba jednak bardziej przegrany życiowo i zbankrutowany moralnie jest każden anonimowy siurek, któren nawet pod swoim zafajdanym pluciem nie potrafi się POdPiSać:)O argumentacji na zadany temat to już nawet nie mówię:)No pochwalże się, cycu jeden z druigm, czegoś się w życiu dorobił i jakim to udacznikiem a społeczniakiem jesteś a zamkniesz Kolińskiemu japę na zawsze - czego się boisz, internetowy miękiszonie?:)#TaxTheRich 🚩

lubie.kefir

Anuluj