Turniej piłki halowej w Tolkmicku

15
12.12.2022
Turniej piłki halowej w Tolkmicku
Fot. Facebook KS Barkas Tolkmicko
W miniony weekend (10-11 grudnia) w Szkole Podstawowej w Tolkmicku odbył się turniej piłki nożnej „Barkas Santa Cup 2022”.

W dwudniowym turnieju wystąpiło łącznie 18 drużyn i około 180 zawodników grup orlik i żak. Relacja zdjęciowa z turnieju znajduje się na Facebooku KS Barkas Tolkmicko.

Klub Sportowy "Barkas" Tolkmicko

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bardzo fajny turniej. Super że Tolkmicko zorganizowało zawody dla młodych piłkarzy. Pozostaje tylko niesmak po Concordii, kto to widział aby tak brutalnie faulować w tym wieku !!! Chłopcy 8lat!!!! Sprawdza się fakt, że Conka gra tylko dla wyniku, wstyd!!! Przecież nawet nie było prowadzonej klasyfikacji końcowej.
Rodzic 14 (2022.12.12)

info

1  
  8
Zgadzam się z poprzednim komentarzem. Wiadome jest że Tolkmicko ma w roczniku 2014 chłopców z 2015 a nawet 2016.I zamiast Conka dostosować się poziomem do rywali i dać szansę pograć inny teoretycznie słabszym zawodnikom, to nie ! - Oni muszą ciągle wygrywać, ciągle Ci sami najlepsi zawodnicy grają!!! Wstyd i żenada. Wyniki po 13:00,10:00,jednostronne spotkania, zawodnicy drużyn przeciwnych z płaczem schodzili z boiska poobijani... Zepsuli cały turniej...
Olo 13 (2022.12.12)
Również widziałam te faule. No szkoda ze zespol Concordii nie umie się bawić, tylko graja dla wyniku. Szkoda, ale to świadczy o trenerach, czego ich tam uczą... PS. Szkoda ze ten ojciec sfaulowanego chłopaka się powstrzymał, było by ciekawie gdyby on również sfaulował trenera za takie nauczanie gry.
Barkas T. (2022.12.12)
Co prawda sytuacja z zawodnikiem Concordii nie była na miejscu. Trener powinien też zwracać większą uwagę na tego typu zachowania swoich zawodników. Ale pomimo tej sytuacji jak na taką małą miejscowość i klub sądzę że turniej bardzo fajnie zorganizowany i wielkie barwa dla organizatorów.
Rodzic Olimpii (2022.12.13)

info

2  
  2
Skoro wynik był 10 czy 13 to świadczy o szkoleniu w tych druzynach na niskim poziomie i braku ambicji. Rodzice biegajacy po boisku to zenada i zacznijcie najpierw wychowywac w elfutbol rodzicow a pozniej dzieci. Przegrywac i wygrywac trzeba umiec.
Dariusz K (2022.12.13)

info

5  
  3
@Barkas T. - Był sędzia na boisku ?! Był
Bezstronny (2022.12.13)
@Barkas T. - Faule są i się zdarzają bo to gra mocno kontaktowa... na boisku był sędzia, zostawmy jego ocenie grę zawodników. Jeżeli żałuje Pan /Pani tego, że rodzic sfaulowanego chłopca się nie powstrzymał w kwestii "rozliczenia faulu" wobec Trenera to pokazuje jakimi kryteriami się kierujecie. Nie sądzę aby chłopiec zrobił to celowo, a siatka na której się dodatkowo poślizgnął tez miała wpływ na upadek. Zachęcam do wyjazdów do sąsiednich województw aby zobaczyć grę!
widz (2022.12.13)
Informacja dla rodzicow i wszystkich z el futbol : czemu piszecie informacje u siebie na fb jak tylko wygrywacie ? Jak was wszyscy leja dookola to piszecie super gra, uczymy sie nie badzcie hipokrytami.
(2022.12.13)

info

5  
  1
@Olo 13 - To tylko widać o szkoleniu innych klubów, były wystawione dwa zespoły, a i tak z tym słabszym przegraliście, więc kogo miała conca wystawić, żebyście wygrali? Może dwa razy młodszych, wtedy byście byli zadowoleni i pisali na swojej stronie na Fejsie, że jesteście tacy mocni? Ojj ale macie ból tyłka... Zagrajcie z zespołami z innych województw to może zobaczycie jak wyglądają mocni zawodnicy, którzy z ambicja i wola walki walczą na boisku...
(2022.12.13)
@Barkas T. - No szkoda, że el futbol nie wygrał, a tak bardzo chcieli, dodać kolejnego newsa na swoją stronkę, że wygrywają i są mocni, no jednak ktoś ich zweryfikował. Szkoda, że jedynym waszym osiągnięciem jest to że od czasu do czasu wygracie jakiś turniej, a jak przegrywacie to wielkie pretensje do wszystkich dookoła. I to conca gra na wynik? Gdybym grała na wynik, nie oddawała by swoich najlepszych zawodników w Polskę tylko trzymała, żeby z takimi jak Wy wygrywać cały czas, ale tak nie jest, więc już wyluzujcie.
(2022.12.13)