UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo fajny turniej. Super że Tolkmicko zorganizowało zawody dla młodych piłkarzy. Pozostaje tylko niesmak po Concordii, kto to widział aby tak brutalnie faulować w tym wieku !!! Chłopcy 8lat!!!! Sprawdza się fakt, że Conka gra tylko dla wyniku, wstyd!!! Przecież nawet nie było prowadzonej klasyfikacji końcowej.

Rodzic 14

Anuluj