UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo fajny turniej. Super że Tolkmicko zorganizowało zawody dla młodych piłkarzy. Pozostaje tylko niesmak po Concordii, kto to widział aby tak brutalnie faulować w tym wieku !!! Chłopcy 8lat!!!! Sprawdza się fakt, że Conka gra tylko dla wyniku, wstyd!!! Przecież nawet nie było prowadzonej klasyfikacji końcowej.
Rodzic 14