UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro wynik był 10 czy 13 to świadczy o szkoleniu w tych druzynach na niskim poziomie i braku ambicji. Rodzice biegajacy po boisku to zenada i zacznijcie najpierw wychowywac w elfutbol rodzicow a pozniej dzieci. Przegrywac i wygrywac trzeba umiec.

Dariusz K

Anuluj