UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Olo 13 - To tylko widać o szkoleniu innych klubów, były wystawione dwa zespoły, a i tak z tym słabszym przegraliście, więc kogo miała conca wystawić, żebyście wygrali? Może dwa razy młodszych, wtedy byście byli zadowoleni i pisali na swojej stronie na Fejsie, że jesteście tacy mocni? Ojj ale macie ból tyłka... Zagrajcie z zespołami z innych województw to może zobaczycie jak wyglądają mocni zawodnicy, którzy z ambicja i wola walki walczą na boisku...