UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo fajny turniej. Super że Tolkmicko zorganizowało zawody dla młodych piłkarzy. Pozostaje tylko niesmak po Concordii, kto to widział aby tak brutalnie faulować w tym wieku !!! Chłopcy 8lat!!!! Sprawdza się fakt, że Conka gra tylko dla wyniku, wstyd!!! Przecież nawet nie było prowadzonej klasyfikacji końcowej.

Rodzic 14