UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Również widziałam te faule. No szkoda ze zespol Concordii nie umie się bawić, tylko graja dla wyniku. Szkoda, ale to świadczy o trenerach, czego ich tam uczą... PS. Szkoda ze ten ojciec sfaulowanego chłopaka się powstrzymał, było by ciekawie gdyby on również sfaulował trenera za takie nauczanie gry.

Barkas T.

Anuluj