UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Również widziałam te faule. No szkoda ze zespol Concordii nie umie się bawić, tylko graja dla wyniku. Szkoda, ale to świadczy o trenerach, czego ich tam uczą... PS. Szkoda ze ten ojciec sfaulowanego chłopaka się powstrzymał, było by ciekawie gdyby on również sfaulował trenera za takie nauczanie gry.
Barkas T.