UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Olo 13 - To tylko widać o szkoleniu innych klubów, były wystawione dwa zespoły, a i tak z tym słabszym przegraliście, więc kogo miała conca wystawić, żebyście wygrali? Może dwa razy młodszych, wtedy byście byli zadowoleni i pisali na swojej stronie na Fejsie, że jesteście tacy mocni? Ojj ale macie ból tyłka... Zagrajcie z zespołami z innych województw to może zobaczycie jak wyglądają mocni zawodnicy, którzy z ambicja i wola walki walczą na boisku...