UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Informacja dla rodzicow i wszystkich z el futbol : czemu piszecie informacje u siebie na fb jak tylko wygrywacie ? Jak was wszyscy leja dookola to piszecie super gra, uczymy sie nie badzcie hipokrytami.
Informacja dla rodzicow i wszystkich z el futbol : czemu piszecie informacje u siebie na fb jak tylko wygrywacie ? Jak was wszyscy leja dookola to piszecie super gra, uczymy sie nie badzcie hipokrytami.