UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Barkas T. - No szkoda, że el futbol nie wygrał, a tak bardzo chcieli, dodać kolejnego newsa na swoją stronkę, że wygrywają i są mocni, no jednak ktoś ich zweryfikował. Szkoda, że jedynym waszym osiągnięciem jest to że od czasu do czasu wygracie jakiś turniej, a jak przegrywacie to wielkie pretensje do wszystkich dookoła. I to conca gra na wynik? Gdybym grała na wynik, nie oddawała by swoich najlepszych zawodników w Polskę tylko trzymała, żeby z takimi jak Wy wygrywać cały czas, ale tak nie jest, więc już wyluzujcie.