UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Barkas T. - Faule są i się zdarzają bo to gra mocno kontaktowa... na boisku był sędzia, zostawmy jego ocenie grę zawodników. Jeżeli żałuje Pan /Pani tego, że rodzic sfaulowanego chłopca się nie powstrzymał w kwestii "rozliczenia faulu" wobec Trenera to pokazuje jakimi kryteriami się kierujecie. Nie sądzę aby chłopiec zrobił to celowo, a siatka na której się dodatkowo poślizgnął tez miała wpływ na upadek. Zachęcam do wyjazdów do sąsiednich województw aby zobaczyć grę!

widz

Anuluj