UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Również widziałam te faule. No szkoda ze zespol Concordii nie umie się bawić, tylko graja dla wyniku. Szkoda, ale to świadczy o trenerach, czego ich tam uczą... PS. Szkoda ze ten ojciec sfaulowanego chłopaka się powstrzymał, było by ciekawie gdyby on również sfaulował trenera za takie nauczanie gry.
Barkas T.