Wybrany wątek opinii
Również widziałam te faule. No szkoda ze zespol Concordii nie umie się bawić, tylko graja dla wyniku. Szkoda, ale to świadczy o trenerach, czego ich tam uczą... PS. Szkoda ze ten ojciec sfaulowanego chłopaka się powstrzymał, było by ciekawie gdyby on również sfaulował trenera za takie nauczanie gry.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@Barkas T. - Był sędzia na boisku ?! Był
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Barkas T. - Faule są i się zdarzają bo to gra mocno kontaktowa... na boisku był sędzia, zostawmy jego ocenie grę zawodników. Jeżeli żałuje Pan /Pani tego, że rodzic sfaulowanego chłopca się nie powstrzymał w kwestii "rozliczenia faulu" wobec Trenera to pokazuje jakimi kryteriami się kierujecie. Nie sądzę aby chłopiec zrobił to celowo, a siatka na której się dodatkowo poślizgnął tez miała wpływ na upadek.
Zachęcam do wyjazdów do sąsiednich województw aby zobaczyć grę!
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Barkas T. - No szkoda, że el futbol nie wygrał, a tak bardzo chcieli, dodać kolejnego newsa na swoją stronkę, że wygrywają i są mocni, no jednak ktoś ich zweryfikował. Szkoda, że jedynym waszym osiągnięciem jest to że od czasu do czasu wygracie jakiś turniej, a jak przegrywacie to wielkie pretensje do wszystkich dookoła.
I to conca gra na wynik? Gdybym grała na wynik, nie oddawała by swoich najlepszych zawodników w Polskę tylko trzymała, żeby z takimi jak Wy wygrywać cały czas, ale tak nie jest, więc już wyluzujcie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1