UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zgadzam się z poprzednim komentarzem. Wiadome jest że Tolkmicko ma w roczniku 2014 chłopców z 2015 a nawet 2016.I zamiast Conka dostosować się poziomem do rywali i dać szansę pograć inny teoretycznie słabszym zawodnikom, to nie ! - Oni muszą ciągle wygrywać, ciągle Ci sami najlepsi zawodnicy grają!!! Wstyd i żenada. Wyniki po 13:00,10:00,jednostronne spotkania, zawodnicy drużyn przeciwnych z płaczem schodzili z boiska poobijani... Zepsuli cały turniej...
Olo 13