A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Concordia zespół z tradycjami!! Jak nie podbieranie po kryjomu zawodników, to faulowanie.... Masakra
@Brak słów - Ale jak podkrada? Siłą ich ciągnie, aby przeszli z Olimpii lub z innych klubów? Faulowanie to chyba jednak rzecz naturalna w piłce nożnej, przecież takie dziecko z Concordii ma tyle samo lat co Wasze, więc jak może zrobić innemu specjalnie po złości krzywdę? Czasami się tak zdarza drodzy rodzice, znawcy piłki nożnej, że przypadkowo w walce 1na1 gdzieś się przypadkowo, zachaczy, dostanie piłką.
@Olo 13 - Zrozpaczeni rodzice Eł Futbol....
@Olo 13 - Skoro to Tolkmicko wystawia młodszych zawodników w wyższej grupie wiekowej, to dlaczego to właśnie Concordia ma dostosowywać swój poziom gry? Sport to także umiejętność przegrywania. A oczekiwanie że lepsza drużyna się podłoży tylko po to żeby przeciwnikom "nie było przykro" to dopiero jest wstyd i żenada. Jak widać ambicje rodziców przewyższają umiejętności dzieci. Poza tym chyba co niektórzy zapominają że w Concordii też grają dzieci. może więcej umieją, może mają więcej determinacji i zapału, może więcej trenują, ale to nadal są dzieci!!
@Kibicka - Witam. Żeby byla jasność nasz klub z Tolkmicka nie ma żadnych pretensji ani żali. Uważamy ze kazdy znał regulamin turnieju i wystawil druzyny wzgledem regulaminu. Sadze ze mimo tej dziwnej burzy mózgu pomiedzy Concordia a El- futbol turniej fajnie wypadł. A to ze byla mocniejsza druzyna to