Jak rowerzysta szlaban uszkodził. Szuka go policja

76
27.05.2020
Elbląscy policjanci po raz kolejny poszukują sprawcy uszkodzenia szlabanu. Tym razem sprawa dotyczy nietypowego wydarzenia z okolic budynku przy ul. Robotniczej 94. Zobacz film.

Opisywana sytuacja, a właściwie cały ciąg następujących po sobie zdarzeń, miała miejsce 17 maja około godz.17. Na zabezpieczonym przez policję filmie widać, jak pewien mężczyzna jedzie rowerem. Wydaje się, że nie zauważa on opuszczonego szlabanu, ponieważ jeszcze przed nim naciska na pedały roweru, zamiast hamować. Później z impetem uderza w szlaban, zgina jego ramię i robi salto.

Jeżeli ktoś rozpoznaje niefortunnego rowerzystę, proszony jest o kontakt z policjantem: 55 230 13 75 lub mailowo: policja@elblag.ol.policja.gov.pl

 

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rowerzysta z impetem uderzył w szlaban i fiknął salto. Może leży biedak gdzieś w rowie na poboczu, a może dowlókł się do szpitala. Po co go szukacie? Chyba nie zrobił tego celowo? Naprawcie ten szlaban z ubezpieczenia i po sprawie. Koszta poszukiwań już pewnie przerosły wartość szkody.
Wrr (2020.05.27)
Wygląda na atak samobójczy, poważna sprawa
D36 (2020.05.27)
Słuchajcie co jak co ale to nie jest pierwsze zbliżenie rowerzysty z tym szlabanem, no może pierwsze tak poważne, ale sama byłam świadkiem jak nie jeden rowerzysta uderzył w ten szlaban. Odnoszę wrażenie, że nie jest on dobrzy widoczny dla rowerzystów.
Piesza2 (2020.05.27)
Jak miał łeb w druga stronę i gapił się nie wiadomo na co zamiast przed siebie to ja się nie dziwię, że w niego wjechał.
(2020.05.27)

info

13  
  24
Sprzedaliście ludziom Niemieckie stare chałupy robiąc z biedaków burżujów, a ci hajda grodzić w środku miasta bo to moje. Co za idiota architekt na to dał zgodę. Żeby przejechać z ulicy na drugą ulicę potrzebna przepustka od blokowego wspólnoty, jak w Oświęcimiu. Mam pytanie do prawdziwego architekta czy to jest zgodne z prawem?Dla czego nie grodzą zostawione Polskie majątki na terenie Rosji?Gdzie są ekolodzy. Przecież ludzie mieszkają teraz jak w kojcach.
zb (2020.05.27)
szkoda to jak teściowa wpadnie do studni
(2020.05.27)
A może lubi tak uderzać w szlabany i robić fikołki? Uwierzcie, że ludzie mają swoje dziwactwa.
HansSolo (2020.05.27)
Niech policja zajmie się ściganiem złodziei politycznych, a nie ludźmi bez maseczek i niefortunnymi rowerzystami.
(2020.05.27)
Jak by miłościwie panujący planowali osiedla z miejscami parkingowymi to szlabanów i problemu by nie było Nie chodzi mi o tego teraz tutaj gamonia ale o poprzednich też
Z i e l a r s k i (2020.05.27)

info

13  
  4
A ja tu widzę szansę na odszkodowanie dla rowerzysty. Czy szlaban jest należycie oznakowany. Nie bo jest wyblakły.
(2020.05.27)