UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słuchajcie co jak co ale to nie jest pierwsze zbliżenie rowerzysty z tym szlabanem, no może pierwsze tak poważne, ale sama byłam świadkiem jak nie jeden rowerzysta uderzył w ten szlaban. Odnoszę wrażenie, że nie jest on dobrzy widoczny dla rowerzystów.

Piesza2

Anuluj