UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rowerzysta z impetem uderzył w szlaban i fiknął salto. Może leży biedak gdzieś w rowie na poboczu, a może dowlókł się do szpitala. Po co go szukacie? Chyba nie zrobił tego celowo? Naprawcie ten szlaban z ubezpieczenia i po sprawie. Koszta poszukiwań już pewnie przerosły wartość szkody.
Wrr