Wybrany wątek opinii
Sprzedaliście ludziom Niemieckie stare chałupy robiąc z biedaków burżujów, a ci hajda grodzić w środku miasta bo to moje. Co za idiota architekt na to dał zgodę. Żeby przejechać z ulicy na drugą ulicę potrzebna przepustka od blokowego wspólnoty, jak w Oświęcimiu. Mam pytanie do prawdziwego architekta czy to jest zgodne z prawem?Dla czego nie grodzą zostawione Polskie majątki na terenie Rosji?Gdzie są ekolodzy. Przecież ludzie mieszkają teraz jak w kojcach.
Do moderacji
Odpowiedz
54
16
@zb - grodza sobie i dbaja o porzadek, jak nie grodza to jest nieporzadek, smieci syf i psie kupska, wystarczy czasem pochodzic po miescie i zobaczyc jak jest plot to jakos czysciej ladniej
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@zb - Mieszkalem 10 lat w Londynie i tam tez są szlabany/bramy. Nie pitol głupot, bo tu chodzi o bezpieczeństwo i miejsce do parkowania. .. żeby aci żaden menel nie parkował jak mu się podoba pod Twoim domem.
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
@Hdhd - A ty jak jedziesz na zakupy i parkujesz komuś pod blokiem to jest ok?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Jamaleg - Chcesz grodzić kup sobie 10h ziemi postaw dom i stawiaj sobie płot. Miasto to miasto a nie osiedle domków jednorodzinnych. Idealnie dla złodziei, bo dzik nie będzie gdzie miał uciec a ludzie nie pomogą tylko pozamykają okna.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0