Wybrany wątek opinii

Sprzedaliście ludziom Niemieckie stare chałupy robiąc z biedaków burżujów, a ci hajda grodzić w środku miasta bo to moje. Co za idiota architekt na to dał zgodę. Żeby przejechać z ulicy na drugą ulicę potrzebna przepustka od blokowego wspólnoty, jak w Oświęcimiu. Mam pytanie do prawdziwego architekta czy to jest zgodne z prawem?Dla czego nie grodzą zostawione Polskie majątki na terenie Rosji?Gdzie są ekolodzy. Przecież ludzie mieszkają teraz jak w kojcach.
zb (2020.05.27)
@zb - grodza sobie i dbaja o porzadek, jak nie grodza to jest nieporzadek, smieci syf i psie kupska, wystarczy czasem pochodzic po miescie i zobaczyc jak jest plot to jakos czysciej ladniej
(2020.05.27)
@zb - Mieszkalem 10 lat w Londynie i tam tez są szlabany/bramy. Nie pitol głupot, bo tu chodzi o bezpieczeństwo i miejsce do parkowania. .. żeby aci żaden menel nie parkował jak mu się podoba pod Twoim domem.
Hdhd (2020.05.27)
@Hdhd - A ty jak jedziesz na zakupy i parkujesz komuś pod blokiem to jest ok?
Jamaleg (2020.05.28)
@Jamaleg - Chcesz grodzić kup sobie 10h ziemi postaw dom i stawiaj sobie płot. Miasto to miasto a nie osiedle domków jednorodzinnych. Idealnie dla złodziei, bo dzik nie będzie gdzie miał uciec a ludzie nie pomogą tylko pozamykają okna.
ZBI (2020.05.28)
Powrót do komentarzy