UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak by miłościwie panujący planowali osiedla z miejscami parkingowymi to szlabanów i problemu by nie było Nie chodzi mi o tego teraz tutaj gamonia ale o poprzednich też
Z i e l a r s k i
Jak by miłościwie panujący planowali osiedla z miejscami parkingowymi to szlabanów i problemu by nie było Nie chodzi mi o tego teraz tutaj gamonia ale o poprzednich też
Z i e l a r s k i