UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak by miłościwie panujący planowali osiedla z miejscami parkingowymi to szlabanów i problemu by nie było Nie chodzi mi o tego teraz tutaj gamonia ale o poprzednich też

Z i e l a r s k i

Anuluj