76
27.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Wrr - Powiem ci to samo jak ktoś zniszczy twoja własność.
(2020.05.27)
Najwyraźniej słońce go oślepiło. Dobrze że się człowiek nie połamał.
wicia (2020.05.27)

info

34  
  1
Uwaga uwaga ! Pomórzmy naszej policji, oni są zajęc i pełnieniem czynności śpiąc w radiowozach często na ulicy okrężnej albo trochę dalej na jagodowej, można też spotkać naszych bohaterów pod wiatą starego Elbląga Zdrój w sennym letargu.
Gestum (2020.05.27)
Rób salto Kiemon!
Atyrowerkujedź (2020.05.27)

info

3  
  0
a po co wam jego dane ? Chłop się poobijał to jeszcze karać go chcecie ?
(2020.05.27)

info

23  
  3
Wincej wincej szlabanów
Sielanka (2020.05.27)

info

7  
  1
Może pomroczność jasna?
mm263 (2020.05.27)
A jak najsztub potrącił kobiete na pasach staruszek to ona go zaatakowała
(2020.05.27)
@Wrr - A która ubezpieczenia Ci da pieniądze? Jest sprawcę i musi zalecić. To samo samochodem uderzusz i nie ma zmiłuj.
Gosc8383 (2020.05.27)
Haha naiwny pseudo prawnik z kapciami na nogach xD
Jeje (2020.05.27)