A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Wrr - Powiem ci to samo jak ktoś zniszczy twoja własność.
Najwyraźniej słońce go oślepiło. Dobrze że się człowiek nie połamał.
Uwaga uwaga ! Pomórzmy naszej policji, oni są zajęc i pełnieniem czynności śpiąc w radiowozach często na ulicy okrężnej albo trochę dalej na jagodowej, można też spotkać naszych bohaterów pod wiatą starego Elbląga Zdrój w sennym letargu.
Rób salto Kiemon!
a po co wam jego dane ? Chłop się poobijał to jeszcze karać go chcecie ?
Wincej wincej szlabanów
Może pomroczność jasna?
A jak najsztub potrącił kobiete na pasach staruszek to ona go zaatakowała
@Wrr - A która ubezpieczenia Ci da pieniądze? Jest sprawcę i musi zalecić. To samo samochodem uderzusz i nie ma zmiłuj.
Haha naiwny pseudo prawnik z kapciami na nogach xD