Wybrany wątek opinii

Rowerzysta z impetem uderzył w szlaban i fiknął salto. Może leży biedak gdzieś w rowie na poboczu, a może dowlókł się do szpitala. Po co go szukacie? Chyba nie zrobił tego celowo? Naprawcie ten szlaban z ubezpieczenia i po sprawie. Koszta poszukiwań już pewnie przerosły wartość szkody.
Wrr (2020.05.27)
@Wrr - Powiem ci to samo jak ktoś zniszczy twoja własność.
(2020.05.27)
@Wrr - A która ubezpieczenia Ci da pieniądze? Jest sprawcę i musi zalecić. To samo samochodem uderzusz i nie ma zmiłuj.
Gosc8383 (2020.05.27)
@Wrr - Elblascy policjanci po raz kolejny poszukuja sprawcy. .. .. a Ja bym poszukal sprawcy zamontowania tej pulapki, na filmie jak na dloni widac, ze rowerzysta zostal zaskoczony, ten szlaban jest prawie niewidoczny I jesli swieci z przeciwka slonce- masz problem, kazdy sie moze na to wladowac, szlaban powinien miec paski ostrzegawcze zwisajace do ziemi, bo w tej postaci naraza nastepnych na kalectwo a nawet smierc- ten rowerzysta mial duzo szczescia, bo mogl upasc po tym salcie na glowe. Tego wykonawce szlabanu zaskarzyl bym do sodu za stwarzanie zagrozenia.
(2020.05.28)
@Wrr - Jeżeli już to dowlukł się 🤣
SWO (2020.05.28)
Powrót do komentarzy