UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Słuchajcie co jak co ale to nie jest pierwsze zbliżenie rowerzysty z tym szlabanem, no może pierwsze tak poważne, ale sama byłam świadkiem jak nie jeden rowerzysta uderzył w ten szlaban. Odnoszę wrażenie, że nie jest on dobrzy widoczny dla rowerzystów.
Piesza2