Wybrany wątek opinii
A może lubi tak uderzać w szlabany i robić fikołki? Uwierzcie, że ludzie mają swoje dziwactwa.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
@HansSolo - Fikołek to nie salto.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0