Wybrany wątek opinii

A może lubi tak uderzać w szlabany i robić fikołki? Uwierzcie, że ludzie mają swoje dziwactwa.
HansSolo (2020.05.27)
@HansSolo - Fikołek to nie salto.
myk (2020.05.28)
Powrót do komentarzy