UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja tu widzę szansę na odszkodowanie dla rowerzysty. Czy szlaban jest należycie oznakowany. Nie bo jest wyblakły.
A ja tu widzę szansę na odszkodowanie dla rowerzysty. Czy szlaban jest należycie oznakowany. Nie bo jest wyblakły.