Wybrany wątek opinii

Słuchajcie co jak co ale to nie jest pierwsze zbliżenie rowerzysty z tym szlabanem, no może pierwsze tak poważne, ale sama byłam świadkiem jak nie jeden rowerzysta uderzył w ten szlaban. Odnoszę wrażenie, że nie jest on dobrzy widoczny dla rowerzystów.
Piesza2 (2020.05.27)
@Piesza2 - To pulapka, ktora nie jest w ogole oznaczona zrobil bym zdjecie I do sadu za nim postawia odpowiednie ostrzezenia.
(2020.05.28)
Powrót do komentarzy