Wybrany wątek opinii
Słuchajcie co jak co ale to nie jest pierwsze zbliżenie rowerzysty z tym szlabanem, no może pierwsze tak poważne, ale sama byłam świadkiem jak nie jeden rowerzysta uderzył w ten szlaban. Odnoszę wrażenie, że nie jest on dobrzy widoczny dla rowerzystów.
Do moderacji
Odpowiedz
58
7
@Piesza2 - To pulapka, ktora nie jest w ogole oznaczona zrobil bym zdjecie I do sadu za nim postawia odpowiednie ostrzezenia.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1