Wybrany wątek opinii

A ja tu widzę szansę na odszkodowanie dla rowerzysty. Czy szlaban jest należycie oznakowany. Nie bo jest wyblakły.
(2020.05.27)
Haha naiwny pseudo prawnik z kapciami na nogach xD
Jeje (2020.05.27)
Powrót do komentarzy