Wybrany wątek opinii
A ja tu widzę szansę na odszkodowanie dla rowerzysty. Czy szlaban jest należycie oznakowany. Nie bo jest wyblakły.
Do moderacji
Odpowiedz
57
3
Haha naiwny pseudo prawnik z kapciami na nogach xD
Do moderacji
Odpowiedz
1
2