UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rowerzysta z impetem uderzył w szlaban i fiknął salto. Może leży biedak gdzieś w rowie na poboczu, a może dowlókł się do szpitala. Po co go szukacie? Chyba nie zrobił tego celowo? Naprawcie ten szlaban z ubezpieczenia i po sprawie. Koszta poszukiwań już pewnie przerosły wartość szkody.

Wrr

Anuluj