UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sprzedaliście ludziom Niemieckie stare chałupy robiąc z biedaków burżujów, a ci hajda grodzić w środku miasta bo to moje. Co za idiota architekt na to dał zgodę. Żeby przejechać z ulicy na drugą ulicę potrzebna przepustka od blokowego wspólnoty, jak w Oświęcimiu. Mam pytanie do prawdziwego architekta czy to jest zgodne z prawem?Dla czego nie grodzą zostawione Polskie majątki na terenie Rosji?Gdzie są ekolodzy. Przecież ludzie mieszkają teraz jak w kojcach.

zb