235
18.03.2004

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
bez wzgledu na wszytko ratusz na Starym Mieście jest potrzebny, i to im szybciej tym lepiej, w końcu w Elblagu trzeba wygenerowac symbole miasta; brama targowa i katedra niestety do tego nie wystarczą. A ten projekt nie jest taki zły
Prusak (2004.03.29)

info

0  
  0
Oj Panie RWEL - czytam i czytam Pana teksty i nie mogę się nadziwić. Czy jeszcze wątroba zdrowa - tyle żółci?! Czy na prawdę wszystko w Elblągu jest "be"?...
Kazek (2004.03.29)

info

0  
  0
Oj Panie Kazek - 4 strony przeróżnych komentarzy pod pienknomAgitką, a Ty się martwisz o rwela wątrobę... Pacz Pan, wszystkie chwalom, jeno ten jeden...
rwel (2004.03.29)

info

0  
  0
Ratusz na starówce to dobry pomysł, ale w Elblągu bardziej przydałyby się ULICE BEZ DZIUR. Jak ktoś jechał Podchorążych i dalej Saperów to wie o czym mówię. Totalna masakra dla amortyzatorów. Swoją drogą miasto potrafi zdobyć fundusze na budowę "własnego kąta" (nowego ratusza), ale pieniądze na remonty dróg są dla niego nieosiągalne.
MIKE (2004.04.02)

info

0  
  0
może jestem sentymantalna, ale ja wolę nasz stary ratusz z wieżyczką. Nie przenoście nam stolicy do Krakowa... ani ratusza na stare miasto!
sweet (2004.04.02)

info

0  
  0
Panie Profesorze Baum .Proszę Pana aby Pan więccej nie projektował architekturyn na Starym Mieście w Elblągu ,/projekt Ratusza Starego Miasta//.Jest to ewidentny strach przed historią tej ziemii.Te klocec zlepione w durzym areale niczego nie mówią.Ogrom geometrii z stalą i szkłem są puste w swym wyrazie.Jeżeli chce pan się popiusać swym kunsztem i wyczuciem architektonicznym to proszębto robić na peryferiach /albo w centrum miasta współczesnego Elbląga/,z podziękowaniem
m.Ciężkowski (2004.04.06)

info

0  
  0
Panie BAUM ,proszę nie projektować wieęcej architektury dla miasta Elbląga /Ratusz Styarego Miasta Elbląga?Nie życzę sobie tego/elblążanin z indygendu/.Strach przed historią Pana nie usprawiedliwia.Adios !
M.Ciężkowski (2004.04.06)

info

0  
  0
Przyjdzie Leper itak z tego gówno bedzie
realista (2004.04.08)

info

0  
  0
Nas na to nie stac !!!! chca zbudowac nowe drozsze gniazdo . Podniesli mi dzierzawe o 80 % !!!!!!!!!!!!!!!!! bankrutojacy . dajcie ludziom praoe - sciagnijoie inwestorow !!!!!!!! LEPER przyjdzie zrobi porzadek ???????
tom (2004.04.10)

info

0  
  0
Generalnie większość kamienic (z tych wykończonych) wygląda jak kolorowy sen Barbie po butaprenie. Na tym tle nie dziwi mnie wygląd tzw. Ratusza. Jeżeli już koniecznie chcecie załatać czymś tę dziurę, to niech "profesor z Gdańska" zaprojektuje w końcu coś konserwatywnego, takiego na jakiego sam wygląda, a nie sili się na awangardę. Mieszkałem tyle lat w Trójmieście i wielokrotnie chodziłem po gdańskiej starówce, ale że pan panie profesorze tam nie był, to naprawdę niesamowite!!!
Paszczur (2004.04.11)

info

0  
  0