UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ratusz na starówce to dobry pomysł, ale w Elblągu bardziej przydałyby się ULICE BEZ DZIUR. Jak ktoś jechał Podchorążych i dalej Saperów to wie o czym mówię. Totalna masakra dla amortyzatorów. Swoją drogą miasto potrafi zdobyć fundusze na budowę "własnego kąta" (nowego ratusza), ale pieniądze na remonty dróg są dla niego nieosiągalne.

MIKE