UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nas na to nie stac !!!! chca zbudowac nowe drozsze gniazdo . Podniesli mi dzierzawe o 80 % !!!!!!!!!!!!!!!!! bankrutojacy . dajcie ludziom praoe - sciagnijoie inwestorow !!!!!!!! LEPER przyjdzie zrobi porzadek ???????

tom

Anuluj