UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bez wzgledu na wszytko ratusz na Starym Mieście jest potrzebny, i to im szybciej tym lepiej, w końcu w Elblagu trzeba wygenerowac symbole miasta; brama targowa i katedra niestety do tego nie wystarczą. A ten projekt nie jest taki zły

Prusak

Anuluj