UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bez wzgledu na wszytko ratusz na Starym Mieście jest potrzebny, i to im szybciej tym lepiej, w końcu w Elblagu trzeba wygenerowac symbole miasta; brama targowa i katedra niestety do tego nie wystarczą. A ten projekt nie jest taki zły
Prusak