UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Profesorze Baum .Proszę Pana aby Pan więccej nie projektował architekturyn na Starym Mieście w Elblągu ,/projekt Ratusza Starego Miasta//.Jest to ewidentny strach przed historią tej ziemii.Te klocec zlepione w durzym areale niczego nie mówią.Ogrom geometrii z stalą i szkłem są puste w swym wyrazie.Jeżeli chce pan się popiusać swym kunsztem i wyczuciem architektonicznym to proszębto robić na peryferiach /albo w centrum miasta współczesnego Elbląga/,z podziękowaniem
m.Ciężkowski