UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

bez wzgledu na wszytko ratusz na Starym Mieście jest potrzebny, i to im szybciej tym lepiej, w końcu w Elblagu trzeba wygenerowac symbole miasta; brama targowa i katedra niestety do tego nie wystarczą. A ten projekt nie jest taki zły

Prusak