UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
może jestem sentymantalna, ale ja wolę nasz stary ratusz z wieżyczką. Nie przenoście nam stolicy do Krakowa... ani ratusza na stare miasto!
sweet
może jestem sentymantalna, ale ja wolę nasz stary ratusz z wieżyczką. Nie przenoście nam stolicy do Krakowa... ani ratusza na stare miasto!
sweet