UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

może jestem sentymantalna, ale ja wolę nasz stary ratusz z wieżyczką. Nie przenoście nam stolicy do Krakowa... ani ratusza na stare miasto!

sweet

Anuluj